درباره ما

محصولات ما

محصولات ارائه شده در سایت از نوع تیشرت، سویشرت و آستین بلند و در دو مدل پسرانه و دخترانه می باشد. محصولات متناسب با سفارش چاپ و آماده سازی می شوند. نوع چاپ به صورت جوهرافشان بوده و با استفاده از پرینتر دیجیتال انجام می شود.

چاپ دیجیتال مستقیم

در روش های معمولی تصویر با استفاده از حرارت و به صورت عکس برگردان از کاغذ بر روی تیشرت قرار می گیرد، که این تصویر دارای کیفیتی پایین بوده و رنگ ها نیز کدر می باشند.در روش چاپ دیجیتال مستقیم (پیشرفته ترین روش چاپ تیشرت در دنیا) رنگ به صورت جوهر افشان و با دقت بسیار بالا بر روی تیشرت پاشیده می شود. در این روش تصویر از کیفیتی بسیار بالا برخوردار بوده و رنگ ها نیز درخشان می باشند.

چاپ بر روی تیشرت های رنگی با استفاده از تکنولوژی رنگـ سفید

 در این روش ابتدا طرح با رنگ سفید چاپ و سپس طرح رنگی به عنوان لایه دوم چاپ می شود. این تکنولوژی تنها در دستگاه های مخصوص چاپ تیشرت پیشرفته وجود دارد.

شرایط و ضوابط تحویل

تمامی سفارشات ثبت و پرداخت شده در فروشگاه از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران تحویل می گردد. زمانی که سفارش شما چاپ و آماده ارسال باشد، سفارش تحویل شرکت پست داده می شود. زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پیشتاز به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده بستگی دارد. محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد. با توجه به زمان مورد نیاز برای آماده سازی سفارش و زمان مورد نیاز برای تحویل کالا توسط شرکت پست، زمان تقریبی برای تحویل سفارش  بین 3 تا 5 روز کاری خواهد بود.

تماس با ما

صاحب امتیاز: محمود پروازی
آدرس: مازندران - بابلسر - خیابان پاسداران - پاسداران 16 - پلاک 10 جنوبی
تلفن: 01135278487
موبایل: 09360214648