سئوالات متداول پرسیده شده در زمینه های مختلف در این قسمت نمایش داده می شود. لطفاً قبل از تماس و ارسال پیام این قسمت را بررسی کنید.

FAQ


حداکثر اندازه چاپ بر روی تی‌شرت مدیوم 28 در 40 سانتی متر، بر روی تی‌شرت لارج 32 در 44 سانتی متر، بر روی تی‌شرت ایکس لارج 34 در 47 سانتی متر و بر روی تی‌شرت دو ایکس لارج 37 در 50 سانتی متر می باشد.

Did we answer your question ?

رنگ پس زمینه فایل تصویر بر روی تی‌شرت چاپ نمی شود. به عنوان مثال طرحی با پس زمینه تیره وقتی بر روی تیشرت مشکی چاپ شود، فقط قسمت های رنگی آن چاپ خواهد شد و قسمتهای کاملا تیره چاپ نمی شوند. در مورد طرح ها با پس زمینه روشن هنگام چاپ بر روی تی‌شرت سفید، فقط قسمت رنگی طرح چاپ می شود. در روش چاپ دیجیتال به هیچ وجه حالت کادر مستطیلی به وجود نمی آید.

Did we answer your question ?

چاپ بر روی محصولات به صورت جوهرافشان و با استفاده از پرینتر دیجیتال انجام می شود. این نوع چاپ به صورت لیبل نبوده و در این روش رنگ مستقیما بر روی پارچه پاشیده می شود.

Did we answer your question ?

مهمترین چیز در ماندگاری چاپ دیجیتال نحوه شستشوی محصول می باشد. این دستورالعمل در صفحه هر محصول وجود دارد. در صورت رعایت دستورالعمل شستشو این نوع چاپ از یک تا دو سال ماندگاری خواهد داشت.

Did we answer your question ?

خیر. پرداخت ها فقط به روش آنلاین انجام می شود.

Did we answer your question ?

زمان تقریبی برای تحویل سفارش  بین 3 تا 6 روز کاری خواهد بود.