طراحی آنلاین تیشرت و سویشرت

New product

طراحی آنلاین تیشرت و سویشرت

طراحی آنلاین برای تمام محصولات سفارشی از قبیل تیشرت پسرانه، تیشرت دخترانه، سویشرت هودی و سویشرت یقه گرد. جنس محصولات از 100% نخ پنبه می باشد. داخل سویشرت به صورت کرکدار بوده و انتهای آستین و کمر آن به صورت کش بافت است.

برای نمایش تمامی محصولات سفارشی، گزینه "تغییر محصول" را انتخاب کنید
برای آپلود فایل تصویر یا افزودن متن دلخواه، گزینه "افزودن" را انتخاب کنید
تیشرت مردانه با سایز دو ایکس لارج در 5 رنگ موجود است

جزییات بیشتر

لطفا قبل از ثبت سفارش "راهنمای سایزبندی" را حتما بررسی کنید. اندازه ها را با یکی از تیشرت های خود مقایسه کنید. تنها بر اساس لیبل مدیوم، لارج و ... محصول را انتخاب نکنید.

565,000 ریال

راهنمای سایزبندی
راهنمای سایزبندی

سایزبندی محصولات

لطفا در انتخاب سایز مورد نظرتان دقت کنید، پس از فروش به دلیل اشتباه در انتخاب سایز، سفارش تعویض نمی گردد. اندازه ها ممکن است تا یک سانتی متر خطا داشته باشند. در صورتیکه در انتخاب سایز مورد نظرتان اطمینان ندارید، قبل از سفارش حتما با ما تماس بگیرید.

تمامی مشخصات در واحد سانتی متر می باشند.
پسرانهMLXL2XL
عرض44495358
ارتفاع64707480
آستین17202123

دخترانهML
عرض3842
ارتفاع5963
آستین1113

سویشرتMLXL
عرض-5459
ارتفاع-6771
آستین-6265

سویشرت یقه گردMLXL
عرض-5257
ارتفاع-6872
آستین-6366
How to measure

CHEST
Measure around the fullest part of the chest, keeping the tape parallel to the floor.

WAIST
Measure around the narrowest point, keeping the tape parallel to the floor.

HIP
Stand with feet together and measure around the fullest point of the hip, keeping the tape parallel to the floor.

Choosing the right size

In cases where your body measurements are between two sizes, go with the smaller size for a tighter fit and the larger size for a looser fit.

Pant fit: If your body measurements for hip and waist result in two different suggested sizes, you’re better off going with the size from your hip measurement.

Top fit: If your body measurements for chest and waist result in two different suggested sizes, order the size from your chest measurement.

افزودن طرح
  • گزینه "افزودن" را انتخاب کنید. از پنجره باز شده گزینه "افزودن تصویر دلخواه شما" را انتخاب کنید. فایل تصویری که می خواهید بر روی محصول چاپ شود انتخاب کنید. منتظر بمانید تا فایل آپلود شود.
  • برای دیدن تصاویری که قبلا آپلود کرده اید، گزینه "افزودن" را انتخاب کنید. از پنجره باز شده گزینه "افزودن از طرح های آماده" را انتخاب کنید. لیست را بازکنید و گزینه آخر را انتخاب کنید.
تغییر رنگ محصول
  • بر روی محصول کلیک کنید. از پنجره باز شده رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید.
ذخیره موقت طراحی
  • در صورتی که می خواهید در هر لحظه یک کپی موقتی از طراحی خودتان را داشته باشید از این امکان استفاده کنید. منوی امکانات در سمت چپ و بالای کادر اصلی را انتخاب کنید. گزینه ذخیره را انتخاب کنید.
هزینه چاپ دورو
  • در صورتیکه در هر دو طرف محصول طرح (متن یا تصویر) قرار داده شود، یک هزینه چاپ اضافی دریافت می شود. با افزودن و یا حذف طرح، هزینه نهایی به صورت خودکار به روز رسانی خواهد شد.

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.
فرمتهای مجاز فایل: GIF، JPG و PNG

loader

* اطلاعات مورد نیاز